Меню
media

З таким запитанням сьогодні особливо актуальне. На ринку складно знайти продавця, чиї аксесуари відповідають заявленому рівню якості. Тому багато шкіряні сумки в дійсності є синтетичними, і тільки відповідне тиснення може хоча б візуально нагадувати про елітарність цього важливого жіночого аксесуара. Шкіряну сумку можна назвати не тільки практичним, але і часто незамінним виробом.

Зараз у покупців є можливість ознайомитися з широким вибором моделей, кожна з яких має свої відмінні риси, а також нестандартний декор. Проте, дизайнерські вироби можуть мати недоступну вартість, що зайвий раз говорить про те, наскільки вигідно виготовити шкіряну сумку своїми руками.

Інструменти для роботи. З чого почати створення шкіряного аксесуара? Тільки професійні майстри знають про те, наскільки легким і приємним є цей творчий процес. Всім іншим може здатися, що для пошиття шкіряної сумки потрібні серйозні розтрати і сила-силенна часу, але в дійсності це не так. Буде потрібно лише хороший матеріал, а також нестримна фантазія, яка дозволить зробити унікальний аксесуар. При цьому необов'язково купувати відріз шкіри. Завжди можна скористатися старою курткою або плащем, які вже не перший рік припадають пилом в шафі і просто займають місце даремно.

Крім шкіри, слід перевірити наявність:

  • голок різного діаметру;
  • рулетки;
  • ниток, що дозволяють працювати з шкірою;
  • ножиць;
  • підкладки;
  • блискавок, декоративних прикрас, ланцюжків.

Як створити шкіряну сумку в домашніх умовах?

Як створити шкіряну сумку в домашніх умовах?

Впоратися з поставленим завданням можна тільки в тому випадку, якщо дотримати послідовність етапів роботи. Спочатку слід підготувати викрійку, для чого використовується звичайний папір. Це кліше дозволить виключити псування шкіри, а також чітко дотриматися вибрані пропорції. В ході визначення габаритів нової сумки враховуються тільки особисті побажання, але є кілька моментів, яким варто приділити увагу.

Так, дно слід зробити щільніше, щоб велика маса не привела до деформації аксесуара. Ручки розташовують на середній відстані, щоб гарантувати тривале використання сумки. Якщо кінці лямки будуть знаходитися близько, це може стати причиною перекручення сумки, а велика відстань між ними призведе до провисання дна. Ремінь також має свої особливості. Його ширина вибирається відповідно до довжини, а все виріб повинен відрізнятися естетичний зовнішній вигляд і доповнювати образ.

Під час роботи над викрійкою слід залишити невеликий припуск, який буде потрібно під час з'єднання окремих елементів в цілісну сумку. Після цього переходимо до зшиваючи боків і днища. Залежно від особистих переваг бічні елементи можна полегшити або зробити більш міцними, скориставшись для цього відповідним ущільнювачем. В результаті має бути нескладно зафіксувати певну форму для сумки.

Наступна стадія роботи полягає в зміцненні дна, а також проклейке країв, щоб захистити їх від зовнішнього впливу. Якщо планується використовувати блискавку, то її слід пришити до крайки сумки. Поки клей буде висихати, можна зайнятися ручками. Їх можна посадити на клей або прошити. Вибір на користь певного методу кріплення залежить від того, наскільки функціональної буде сумка.

Також слід підготувати підкладку, для чого використовуємо вже наявні у нас викрійки. Її кріплення не є великою проблемою. Прикраса для створеної своїми руками сумки можна підібрати абсолютно будь-який. Для цього можна використовувати вишивку, різні накладні елементи декору або ланцюжка, які зроблять аксесуар більш яскравим і модним.

Підводячи підсумки, слід підкреслити, що у будь-який шкіряній речі є право на друге життя. Старий плащ можна в лічені хвилини перетворити в стильну сумку, яка буде використовуватися щодня. Головною вимогою в даній ситуації буде дотримання послідовності робіт, а також відсутність кордонів вашої фантазії.

  • 22.04.2020
  • Категорія: Статті
  • Коментарі: 0
Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов‘язкові поля відмічені*